האגף החדש במלון לוט ים המלח

מלון לוט הוא מלון בים המלח השוכן בקו הראשון אל החוף באזור המלונות עין בוקק.
למלון קונספט ייחודי של קידום תיירות בת קיימא והוא נחשב לאחד ממלונות הספא האיכותיים ביותר. אורחים מן הארץ והעולם מגיעים למלון לוט כדי ליהנות מיתרונות בריאותיים של איזור ים המלח. אחרים מגיעים במטרה לבלות חופשה קסומה, בין ים ומדבר, במקום הנמוך בעולם. רבים מן האורחים מגיעים משתי הסיבות גם יחד.

לא לכל המלונות בים המלח יש חוף פרטי. לאורחי מלון לוט גישה ישירה ובלעדית לחוף פרטי הנחשב לאחד החופים היפים באזור. חוף הים של המלון מאובזר היטב כך שניתן להפיק ממנו את המירב, ליהנות משהייה באזורים המוצלים, להיחשף באופן מבוקר לקרני השמש, למרוח על העור בוץ עשיר במינרלים, לצוף על מי ים המלח החמימים ועוד.

בנוסף למגוון הטיפולים המפנקים בספא מציע מלון לוט לאורחיו בריכת שחייה חיצונית המחוממת גם בחורף, בריכת מי ים המלח מקורה ומחוממת, שתי בריכות גופרית, קולינריה משובחת, אזורי התרגעות, מגרש טניס ומרכז רפואי הנחשב לאחד המובילים בתחום הטיפול האקלימי במחלות עור, פרקים ודרכי נשימה.
לאחרונה התחדש מלון לוט באגף נוסף. למי שבוחרים לינה בים המלח בחדרים באגף החדש של מלון לוט מובטחת חווית נופש מפנקת במיוחד.


 

באגף החדש שלושה סוגי חדרים בעלי מאפיינים ייחודיים


החדרים החדשים של מלון לוט בים המלח נחלקים לשלושה סוגים.
חדרי הדלוקס נמצאים בקומות הגבוהות (קומה 5 - 9) של האגף החדש. מדובר בחדרים גדולים, בשטח של 34 מ"ר, עם מרפסות בגודל 9 מ"ר מהן נשקף נוף מדהים אל ים המלח. לרשות האורחים חדר בים המלח בעיצוב מודרני ובו מיטה זוגית גדולה, בחירה בין אמבטיה או מקלחון, מקרר, מכונת אספרסו, מסך גדול של טלוויזה בלווין ועוד.
חדרי הסטודיו הם רחבי ידיים עוד יותר מחדרי הדלוקס, תכונה זו הופכת אותם לגדולים יותר מן החדרים שניתן למצוא ברוב מלונות ים המלח. חדרי הסטודיו באגף החדש של מלון לוט הם בגודל 47 מ"ר ולכל חדר מרפסת משלו בגודל 9 מ"ר. חדרי הסטודיו מאובזרים באופן דומה לחדרי הדלוקס.
בין החדרים החדשים של מלון לוט בים המלח יש שתי סוויטות מפוארות שהן מן היוקרתיות ביותר מבין כל חדרי המלונות בים המלח. סוויטה אחת היא בקומה השמינית של האגף החדש והשניה נמצאת בקומה ה-9 והאחרונה. שתי הסוויטות הן ענקיות (63 מ"ר ו-66 מ"ר בהתאמה) ובעלות מרפסות רחבות ידיים שתענוג לבלות בהן זמן בנעימים, להירגע ולצפות בנוף. הסוויטות מאובזרות היטב, בכל אחת שני חדרי רחצה, חדר שינה וסלון.

באגף החדש של מלון לוט שוכן גם אולם כנסים מודרני ורחב ידיים. מאז שנחנך כבר נערכו באולם מספר כנסים מוצלחים, בין היתר כמה שעסקו ברפואה אקלימית.

מלון לוט הוא דוגמא טובה לכך שגם מלונות בים המלח אשר רכשו לעצמם מוניטין ככאלה הנמנים על האיכותיים ביותר באזור יכולים, וצריכים, לשאוף להוסיף על מגוון השירותים והמתקנים שהם מציעים. בניית האגף החדש של מלון לוט הוסיפה כמעט 30 חדרי מלון בים המלח. אין ספק שמדובר בחדרים במיקום מושלם. צידו האחד של האגף החדש פונה אל ים המלח עצמו ואילו צידו השני אל המדבר, כך שמכל אחת מן המרפסות נשקף נוף ציורי.
מכיוון שמלון לוט הוא אחד ממלונות הספא הטובים ביותר באזור מדובר בתוספת מבורכת של חדרי אירוח המציעים לנופשים ישראלים ולתיירים מחו"ל חווית לינה מן הרמה הגבוהה ביותר.